II Dzień Memoriału – podsumowanie

tn_IMGP9855
26/09/2015

W drugim dniu II Memoriału Koszykówki im. Daniela Kołakowskiego i Filipa Wojcieszaka zostały rozegrane dwa kolejne spotkania.

O godz. 17:00 na parkiecie spotkały się zespołu MKS Pruszków i MKS Grójec. Od pierwszych minut widoczna była wyraźna przewaga zawodników z Grójca, którzy skutecznie wykorzystali swoją przewagę fizyczną na drużyną z Pruszkowa. MKS Grójec systematycznie powiększał swoją przewagę wygrywając spotkanie 83:45.

Drugi mecz dzisiejszego dnia GLKS Nadarzyn vs MKS Ochota Warszawa rozpoczął się o godz. 19:00. Początkowo zawodnicy obu drużyn byli nieskuteczni przez co utrzymywał się niski wynik. Choć na początku drugiej kwarty przewaga GLKSu wynosiła już 7 punktów to dalej całe spotkanie było bardzo wyrównane, drużyny grały punkt za punkt. Dopiero na początku czwartej kwarty zespół z Warszawy wyszedł na najwyższe 7 punktowe prowadzenie. Na 3 minuty przed końcem spotkania udało nam się zniwelować stratę do 2 punktów jednak drużyna z Ochoty wytrzymała presję i wygrała spotkanie 67:60.

Po dwóch dniach memoriału na prowadzeniu jest MKS Ochota Warszawa z 2 zwycięstwami, dalej MKS Grójec oraz GLKS Nadarzyn po 1 zwycięstwie i 1 porażce, a na końcu MKS Pruszków który zanotował 2 porażki.

Pod poniższymi linkami dostępna jest szczegółowa punktacja z obydwu dzisiejszych spotkań wraz z galerią zdjęć.

MKS Pruszków 45:83 MKS Grójec
GLKS Nadarzyn 60:67 MKS Ochota Warszawa