I dzień Memoriału – podsumowanie

IMGP9404
25/09/2015

Podczas pierwszego dnia II Memoriału Koszykówki im. Daniela Kołakowskiego i Filipa Wojcieszaka rozegrano dwa spotkania.

O godz. 18:00 zmierzyły się drużyny MKS Pruszków i MKS Ochota Warszawa. Wygrała drużyna z Warszawy, a mecz zakończył się wynikiem 81:62.

Natomiast o godz. 20:00 zostało rozegrane spotkanie pomiędzy GLKS Nadarzyn i MKS Grójec. Nasz zespół przystąpił do turnieju szerokim, bo 15 osobowym składem w którym znalazło się aż 6 zawodników z rocznika 1999 (na mocy umowy szkoleniowej z MKS Pruszków) – Jakub Chadaj, Konrad Goździkowski, Przemysław Kuźkow, Tymoteusz Perka, Rafał Plaskota, Karol Zioło. Dla 3 z nich tj. Kuby, Konrada oraz Przemka był to debiut w GLKSie, natomiast Tymek, Rafał oraz Karol mieli już okazję występować w naszej drużynie w sezonie 2013/2014.

Poza młodymi zawodnikami oczywiście nie mogło zabraknąć doświadczonych graczy GLKSu, których znamy dobrze z poprzednich lat, a byli to: Curyl Paweł, Herczyk Marcin, Ilcewicz Marcin, Jankowski Andrzej, Kiełek Łukasz, Plaskota Michał, Rzepa Jacek, Rzepa Krzysztof, Sosnowski Tomasz.
Widać że to połączenie młodości z doświadczeniem przyniosło dobry rezultat w postaci wygranego przez GLKS meczu 92:84.

Pod poniższymi linkami dostępna jest szczegółowa punktacja z obydwu dzisiejszych spotkań wraz z niewielką galerią zdjęć.

MKS Pruszków 62:81 MKS Ochota Warszawa
GLKS Nadarzyn 92:84 MKS Grójec

W sobotę podczas II Dnia Memoriału odbędą się również dwa spotkania:

godz. 17:00 – MKS Pruszków vs MKS Grójec

godz. 19:00 – GLKS Nadarzyn vs MKS Ochota Warszawa.

 

Serdecznie zapraszamy!