Dwie wygrane na początek sezonu

tn_IMGP6883
20/10/2014

Jest takie polskie powiedzenie „nieważne jak zaczynasz, ważne jak kończysz”. Rzeczywiście wydaje się bardzo życiowe, jednak rozpoczęcie sezonu od dwóch wygranych jest po prostu lepsze od dwóch przegranych i nie odkryję Ameryki jeśli napiszę, że daje psychiczny komfort, tym bardziej że jeszcze żadnego sezonu tak nie rozpoczęliśmy.
W pierwszym meczu wygraliśmy u siebie z AZS UW Warszawa, a w minioną sobotę grając na wyjeździe z MKS Pruszków. Oczywiście nasza gra była daleka od ideału, a wiele jej aspektów jest do poprawki, ale była solidna i w miarę poprawna. W tych dwóch meczach było coś czego trochę zabrakło w poprzednim sezonie, a mianowicie radość z gry bez której ciężko jest grać w koszykówkę.

W najbliższą sobotę gramy u siebie z drużyną KS Shmoolky Warszawa. Jest to solidny zespół złożony z wielu doświadczonych zawodników, którzy w ubiegłym sezonie wygrali rozgrywki 3 ligi WOZKosz i walczyli w turnieju półfinałowym o wejście do II ligi. Obecnie Shmoolky posiadają na swoim koncie dwa zwycięstwa i są liderem grupy B.
Na pewno czeka nas ciężki sprawdzian, ale mam nadzieję, że zdamy go z wynikiem pozytywnym.

Wiele będzie zależało od nas, więc w tym tygodniu poziom koncentracji i zaangażowania na treningach musi być jeszcze wyższy niż do tej pory.
Stay tuned.