GLKS wygrywa w Radomiu!

W przerwie spotkania
08/12/2013
W przerwie spotkania

W przerwie spotkania

 

Radomska Rosa dała się nam mocno we znaki w pierwszej rundzie rozgrywek, kiedy na naszym parkiecie rozgromiła nas 26 punktami. Była to nasza inauguracja sezonu i zimny prysznic dla GLKS-u. Na szczęście odrobiliśmy lekcje i w rewanżowym spotkaniu w Radomiu zaprezentowaliśmy zupełnie inny poziom.

Zagraliśmy skutecznie i drużynowo. Mecz może nie był porywającym widowiskiem, ale rosnąca niemalże z kwarty na kwartę przewaga GLKS-u sowicie nam to wynagradzała. Nie pozwoliliśmy szybkim radomiakom się rozpędzić, postawiliśmy zwartą strefę i skrupulatnie zdobywaliśmy punkty. Coach Gembal po meczu był uśmiechnięty i rozluźniony, zawsze co 2 punkty to nie 1 (albo 0).

Cieszę się, że nasi zawodnicy uśpili w sobie sfochowane księżniczki i nieomylnych sędziów (to drugie może nie do końca się udało, ale naprawdę było nieźle). Potrafili skoncentrować się na grze i to przyniosło efekt w postaci solidnie rozegranego spotkania i tak potrzebnego nam wszystkim zwycięstwa. Wygraliśmy pierwszy wyjazdowy mecz w tym sezonie w stosunku 56:67.

Zdobycze punktowe: Ilcewicz 26, Rzepa K. 17, Herczyk 8, Kiełek 4, Plaskota 4, Sosnowski 4, Jankowski 4.

 

Foto: PLx