W tym tygodniu ostatni mecz sezonu 2012/2013

05/03/2013

W tym tygodniu drużynę GLKS Nadarzyn czekają dwa niełatwe spotkania. Pierwsze z nich już w najbliższy czwartek 7 marca. Naszą drużyną czeka wyjazd do Ostrowi Mazowieckiej gdzie na hali MOSiR CKiR „za stawem” na ul. Trębickiego 10  o godz. 18:30 zagramy z miejscowym OKK „Sokół”.
Czwartkowy przeciwnik GLKSu znajduje się na 2. miejscu w tabeli i tak jak w poprzednim sezonie walczy o wzięcie udziału w rozgrywkach centralnych, a co za tym idzie o awans do II ligi.

W dotychczasowych spotkaniach nie udało nam się pokonać zespołu z Ostrowi Mazowieckiej, a najbliżej tego byliśmy w obecnym sezonie w pierwszej rundzie przegrywając na własnym parkiecie po zaciętym meczu 80:89. W czwartek grając na wyjeździe na pewno nie pozwolimy zawodnikom Sokoła na zdobywanie łatwych punktów i do końca będziemy walczyć o zwycięstwo.

 

GLKS Nadarzyn vs AZS UW Warszawa

GLKS Nadarzyn vs AZS UW Warszawa

Drugie spotkanie w tym tygodniu zagramy już na swojej hali. Będzie to zarazem ostatni mecz w tym sezonie!
Już w najbliższą sobotę 9 marca o godz. 19:30 na hali przy Szkole Podstawowej w Nadarzynie podejmie drużynę AZS UW Warszawa.

Akademicka drużyna z Warszawy jest obecnie na 7. w tabeli tracąc do GLKSu zaledwie 1 pkt. W pierwszej rundzie grając na wyjeździe przegraliśmy z AZSem 68:71 po emocjonującej końcówce, jednak po weryfikacji protokołów AZS otrzymał wygraną walkowerem 20:0.

Myślę, że wszyscy życzymy sobie wygranej na koniec sezonu,a tym bardziej dlatego, że gramy u siebie przed wspaniałą publicznością. Ze swojej strony zapraszam serdecznie wszystkich, którzy w sobotni wieczór chcą nas wesprzeć dopingiem czy zobaczyć koszykówkę na żywo. Mam nadzieję, że na ostatni mecz w sezonie 2012/13 przyjdziecie bardzo licznie.

Zapraszajcie na mecz kogo tylko możecie i do zobaczenia w sobotę!