GLKS Nadarzyn vs OKK Sokół Ostrów Mazowiecka

03/12/2012

Zapraszamy wszystkich kibiców na ostatni mecz GLKS Nadarzyn tej rundy rozgrywek (a co za tym idzie w tym roku kalendarzowym) rozgrywany na hali w Nadarzynie.
Już w najbliższą środę 5.12.2012r. o godz. 20:00 na hali przy Szkole Podstawowej rozegramy spotkanie z zespołem OKK Sokół Ostrów Mazowiecka.

O tym, że zespół z Ostrowi Mazowieckiej jest silną drużyną mogliśmy przekonać się już niejednokrotnie. Dotychczas na 6 rozegranych spotkań z OKK nie udało nam się wygrać ani razu. Obecnie nasi przeciwnicy zajmują 3 miejsce w tabeli, notując jedynie 2 porażki i 7 zwycięstw mają identyczny bilans co zajmujący 2. miejsce KS Mon-Pol Płock.
„Sokół” w ubiegłym sezonie zakończył rywalizację na 2. miejscu w tabeli i walczył o II Ligę w rozgrywkach centralnych. Choć wygrali tylko jeden mecz w grupie półfinałowej to do wejścia do rozgrywek finałowych zabrakło niewiele.

Ostatni mecz u siebie gramy w przeddzień „Mikołajek”. Może to dobry dzień, aby sprawić sobie, a przede wszystkim kibicom dobry prezent i przerwać passę porażek? To, że łatwo nie będzie to już wiemy, ale czy jakikolwiek mecz jest łatwy? Czy nasze podejście powinno być inne do przeciwnika trudniejszego, a inne do słabszego? Nie, my powinniśmy walczyć zawsze tak samo, cieszyć się z możliwości gry i czerpać z niej przyjemność, ale zarazem zawsze chcieć wygrywać, tak jak chcemy wygrać w środę.

Mamy nadzieję, że pomimo tego, że mecz rozgrywany jest w środku tygodnia i to w okresie (powoli) przedświątecznym to przyjdziecie nas dopingować i pokażecie, iż nadal wierzycie w GLKS Nadarzyn!

Do zobaczenia w środę!