Przegrana z Legionem

07/10/2012

GLKS Nadarzyn vs KS Legion Legionowo

Niestety nie udało się wygrać naszym zawodnikom dzisiejszego spotkania z drużyną KS Legion Legionowo. GLKS Nadarzyn przegrał różnicą 10 pkt. 78:88.

Nasi zawodnicy dobrze rozpoczęli mecz trafiając dwie „trójki” z rzędu, dużo biegając walcząc w obronie i na tablicach. Pierwsza kwarta zakończyła się prowadzeniem gości 15:19. To co się działo w 2Q chciałoby się wypisać z pamięci. Dopóki w pierwszej kwarcie gospodarze biegali dopóty wynik był wyrównany. Niestety w drugiej kwarcie byliśmy dużo wolniejsi od gości, a w szykach obrony pełno było chaosu. Legion dzięki szybkiej i skutecznej grze wygrał 2Q stosunkiem 13:34!, a pierwszą połowę 28:53.

Trzecia kwarta była najlepszą częścią spotkania naszej drużyny. Drugą połowę rozpoczęliśmy od celnej trójki i „run’u” 20:2! W 3Q poprawiliśmy obronę, dobrze walczyliśmy na deskach, a w ataku staliśmy się bardziej skuteczni trafiając 4 razy zza linii 3 pkt. Tę część spotkania wygraliśmy 31:17 trafiając 3 razy za 2 pkt, 4 razy za 3 i i 13 razy za 1 pkt.

Ostatnia część meczu również wygrana przez GLKS 19:18 była najbardziej wyrównana przez co niestety nie udało nam się odrobić straty, którą wyrobiliśmy w 2Q przegrywając całe spotkanie 78:88.
Niestety kolejny raz zawiedliśmy na linii rzutów wolnych trafiając jedynie 23 z 39 oddanych rzutów co daje zaledwie 58% skuteczności.

Wg. relacji kibiców mecz był ciekawy, emocjonujący i pełen walki, a poza drugą kwartą mógł się podobać. Z tego miejsca serdecznie dziękujemy kibicom za liczne przybycie oraz głośny doping na pierwszym meczu w sezonie i jednocześnie prosimy o więcej na następnych spotkaniach.
Kolejny mecz w Nadarzynie już za 2 tygodnie 20 października z drużyną MKS Ochota Warszawa

GLKS Nadarzyn 78:88 KS Legion Legionowo
(1Q – 15:19; 2Q – 13:34; 3Q – 31:17; 4Q 19:18)
7x3pkt, 17x2pkt, 23x1pkt
Jankowski 19 pkt, Ilcewicz 13 pkt, Kiełek 13 pkt, Kiliński 11 pkt, Rzepa J. 9 pkt, Mollov 4 pkt, Iwanowicz 3 pkt, Herczyk 3 pkt, Sieradzki 2 pkt, Kucharski 1 pkt.